optimalizace pro vyhledávače
Optimalizace pro vyhledávače
Co je SEO?
SEO neboli optimalizace webových stránek pro vyhledávače je metodika úprav a tvorby webových stránek takovým způsobem, aby byly především zajištěny lepší pozice webu ve vyhledávání, a tak se zvýšila návštěvnost z organického vyhledávání. Tato metodika se někdy také špatně nazývá SEO optimalizace.
  • Každý se chce zobrazovat na prvních pozicích ve vyhledávání, ale takové místo si musíte zasloužit.
  • SEO není jen o předních pozicích ve vyhledávání. Je to i o zpřehlednění webu, zlepšení uživatelského dojmu, rychlosti a spoustě jiných faktorů.
  • SEO zpravidla není jednorázová činnost a žádná pozice ve vyhledávání nelze koupit. Od toho máme PPC.
Jak vám může optimalizace webu pomoci?

Zaprvé získáme na Váš web vyšší návštěvnost z organického vyhledávání. Budeme pracovat na budování kvalitních zpětných odkazů, úpravách meta dat, tvoření nebo upravování textů, úpravách struktury webu, zrychlování webu, bezpečnosti a spoustě dalších věcí, abychom dosáhli vašich cílů, které si společně stanovíme.

38+
Klientů
52+
Lepších webů

Analýza klíčových slov

Základní kámen pro rozsáhlejší optimalizaci a celkový online marketing. Navrhneme fréze a klíčová slova, která budou nejefektivnější pro Váš web.
Tvoříte nový web, nebo jen potřebujete poradit?

SEO konzultace

Pokud stavíte nový web, připojíme se k vývojářům webu a budeme spolupracovat tak, aby byl správně navržen již od začátku. SEO konzultace lze také využít při řešení specifického problému.

Návrh struktury webu

Navrhneme pro vývojáře řešení pro správnou strukturu webu a řešení všech vstupních stránek.

SEO analýza

SEO analýzou zjistíme všechny nedostatky a problémy na webu a navrhneme řešení pro jejich odstranění.

Linkbuilding

Získáme kvalitní zpětné odkazy, které povedou na váš web. Získáte tak další důležitý zdroj návštěv.

On-page optimalizace

Upravíme meta data, nadpisy, texty, obrázky a veškerý jiný obsah tak, aby byly zajištěny co nejlepší výsledky.
Proč SEO?

Návštěvnost na web či e-shop můžete získat z mnoha zdrojů. Jedním z nich jsou například PPC reklamy, kdy se za každé kliknutí na reklamu platí. Má to své výhody, ale i své nevýhody. Pokud právě za každý proklik platit nechcete, využijte služeb SEO, což právě podpoří i lepší výsledky PPC reklam.

A ptáte se proč? Protože správně optimalizovaný web je základem pro PPC kampaně. Pokud web nebude správě optimalizovaný, bude pro PPCčkaře složitější vytvořit reklamy a při nejmenším budou i ceny za proklik vyšší. V případě správně optimalizovaného webu budou výsledky PPC kampaní lepší, za což může rychlejší načítání webu, správná struktura webu, kvalitní obsah, přívětivost na mobilních zařízeních a spoustu dalších faktorů, které v SEO řešíme.

Díky optimalizaci webu získáte i lepší pozice ve vyhledávačích jako je Google, Seznam, Bing, Yahoo a další, čímž zvyšujete šanci na provedení konverze (objednávka, kontaktování,…). Za prokliky se zde neplatí a veškeré návštěvníky a případě zákazníky získáváte “zdarma”. Tedy pouze za náklady SEO specialisty.

SEO služby

Analýza klíčových slov

Základní kámen celého online marketingu. Navrhneme nejefektivnější klíčová slova a fráze tak, abychom obyčejný web přeměnili v efektivní web.

On-page optimalizace

Pokud již máte hotový web a chcete se lépe zobrazovat ve vyhledávání, upravíme potřebné faktory na webu jako jsou titulky, popisky, nadpisy, texty, obrázky a URL adresy. Zároveň navrhneme doporučený postup do budoucna.

Návrh struktury webu

Navrhneme celkovou strukturu webu ještě před jeho vývojem. Zjistíte tak, jaké vstupní stránky by web měl obsahovat a jak by měl být strukturován.

SEO konzultace

Ideální varianta, pokud tvoříte nový web a chcete ho již od základů mít správně optimalizovaný a ušetřit si tak zbytečné náklady v budoucnu. Nebo pokud řešíte specifický problém a nevyhovuje Vám žádná jiná služba.

SEO analýza

SEO analýzou zjistíme problémy a nedostatky na webu a navrhneme jejich řešení. Tuto službu můžete také využít v případě, že si nejste jisti, zda Váš SEO specialista vykonává kvalitní práci.

Linkbuilding

Budování kvalitních zpětných odkazů je důležitou metodou pro SEO, která nejen zlepší pozice ve vyhledávání, ale také přivede touto cestou nové návštěvníky.
Další služby
S čím Vám dále pomůžeme?

Tvorba webu

Vytvoříme web, který budou Vaši návštěvníci milovat.
Více o tvorbě webu

Správa webu

Bez údržby webu to prostě fungovat nebude.
Více o správě webu

PPC reklamy

Rychlý způsob, jak přivést návštěvníky na web.
Více o PPC reklamě

Konzultace

Nevíte, co je pro Vás vhodné? Objednejte si konzultaci.
Více o konzultaci
Kontaktujte nás
Potřebujete se dozvědět více od našeho speciality? Napište nám.